Akce na některé výrobky pořád probíhá! Slevy až 45% na vybrané výrobky - klikněte na záložku Akce & Slevy ať vám něco neuteče :-)

UNPASS - popis prostředků

UNPASS - UNLIMITED PASSION MOTO

je řada čistících, leštících a ochranných přípravků na motorku a vybavení jezdce (např. kombinéza, helma atd.). Řada se skládá ze 9 produktů, z čehož 7 je určených k mytí, čištění a ošetření celého motocyklu. Záleží jen na vás, který přípravek nebo způsob čištění zvolíte. Další 2 speciální produkty z řady jsou určeny k čištění a péči o helmu plus sada k ošetření kůže kombinéz a bund, rukavic a pod.

Všechny přípravky jsou velice snadné k aplikaci, praktické a vysoce účinné.

THUNDERBOLT: čistící, leštící a ochranné ubrousky, které slouží k očištění celého motocyklu. Jsou určeny na všechny povrchy a materiály. Odstraní i ty nejodolnější nečistoty včetně hmyzu, asfaltu, mastnoty, špíny atd. BEZ POUŽITÍ VODY.

UNPASS ADDICT: čistící a leštící přípravek v rozprašovači, který slouží k očištění celého motocyklu. Je ideální pro ty, co čistí častěji. Jako jediný z řady je 100 % biologicky odbouratelný. BEZ POUŽITÍ VODY.

UNPASS ULTIMATE: Silná aktivní pěna, určena na všechny materiály a povrchy. K odstranění i těch nejodolnějších nečistot. BEZ VODY i S VODOU tzn. můžete nastříkat a jen setřít utěrkou z mikrovlákna nebo opláchnout čistou vodou.

RED EFFECT: silný a efektivní čistič na kola a brzdy. PH neutrální, nehořlavý. Odstraní i ty nejodolnější nečistoty a brzdný prach.

UNGREASEvysoce účinný čistič a odmašťovač řetězu. Určen na všechny typy řetězů

UNPASS EXHAUST PIPES KITvysoce účinný prostředek k čištění svodů a celého výfukového systému

UNPASS CARE KIT: čtyřdílná sada k péči o helmu "OUT" vnějšek helmy, "IN" vnitřní polstrování, "VF" proti zamlžení, "VR" odpuzovač vody

UNPASS LEATHER CARE KIT: čištění a regenerace kůže - kompletní péče o kůži

UNPASS MW SHAMPOO: šampón k mytí celého motocyklu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení