Čištění řetězů motocyklů

V této kategorii najdete přípravky k čištění řetězů.

Jsou to přípravky které se již neředí a nanášejí se na studený řetěz kdy je motocykl zajištěn proti pohybu a s vypnutým motorem!

Přípravek na čištění nanesete na řetěz po celém povrchu řetězu a nechejte cca 1 až 2 minuty působit. Následně u hodně znečištěného řetězu použijte kartáč určený k  uvolněte hrubých nečistot a zaschlých nánosů. Následně řetěz ještě setřete hadrem (hadr následně vyhoďte do nádoby určené pro nebezpečné látky - nevyhazujte jej do komunálního odpadu!). U velkého znečištění postup opakujte. Řetěz pak ještě dosušte před nanášením oleje suchým hadrem.

Přípravky jsou účinné a bezpečné pro řetězy všech druhů s O,X, Z kroužky případně bez.

Více informací o způsobu čištění a použití, najdete u jednotlivých produktů. Samozřejmě před čištěním čtěte i pokyny výrobce motocyklu.

Frekvence čištění: čistěte po ujetí 500 až 1000km - případně vždy po dešti nebo mytí motocyklu - prodlužíte tím životnost řetězu.

V nabídce máme více značek a více výrobců. Všechny jsou odzkoušené a používané na našich vlastních motocyklech.

Cena

150559
1150559

Značky

Položek k zobrazení: 6
Čištění řetězu - Unpass Ungrease 750ml
339 Kč / ks

Tekutý prostředek k čištění motocyklových řetězů - Unpass Ungrease je účinný pro čištění a odmaštění řetězů všech druhů - s O,X, Z kroužky nebo bez.

Kód: 752
Kartac na retez
Kartáč na řetěz
Skladem (2 ks)
309 Kč / ks

Praktický kartáč k čištění řetězů motocyklů, čtyřkolek a jiných řetězových pohonů. Vhodný pro všechny běžné rozměry řetězů. Oboustranný.

Kód: 1557
Motul Chain Clean C1
195 Kč / ks

Čistič řetězů motocyklů - Motul® MC CARE™ C1 Chain Clean je prostředek pro údržbu řetězů, který je vhodný k čištění řetězů všech typů motocyklů (silničních i terénních), ATV čtyřkolek a motokár.

Kód: 899
Motul AKCE C1 a C2 společně
Tip
508 Kč / ks

Sada obsahuje: Tekutý čistič řetězů - Motul® MC CARE™ C1 Chain Clean + Olej na řetěz - Motul® MC CARE™ C2 Chain Lube (není bílý)

Kód: 1437
Sada pro údržbu řetězů Motul C1+C2+ a kartáč
Tip
559 Kč / ks

Sada obsahuje: Tekutý čistič - Motul® MC CARE™ C1 Chain Clean, dále Mazání řetězů - Motul® MC CARE™ C2+ Chain Lube Road+ a Kartáč na nečistoty

Kód: 1801
UTĚRKA 1 35x35
Tip
150 Kč / ks

Doporučená jemná, dvoustranná mikro-fázová utěrka k dosažení perfektního výsledku při použití výrobků řady UNPASS, ACF-50 a CORROSION BLOCK

Kód: 665
6 položek celkem
Dárek zdarma k vybraným produktům
Dárek
Dárek k vybraným produktům.
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000Kč