Vážení zákazníci, kamenná prodejna je opět OTEVŘENA v Ústí nad Labem, Veleslavínova 3108/14. Těšíme se na Vaši návštěvu. Vstupujte prosím pouze z rouškou na obličeji. Dezinfekce, nebo jednorázové rukavice jsou k dispozici u vstupu. Přejeme Vám příjemný den a kolama dolů :-)

Caberg Duke ll - vyklápěcí

Lehká integrální helma s pin lockem a integrovanou sluneční clonou - vyklápěcí

Varianta
Můžeme doručit do:
1.6.2020 1.6.2020 1.6.2020 1.6.2020 Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 575/S 575/M 575/L 575/XL Zvolte variantu
–4 % –4 % –15 % –4 % až –15 % 5 299 Kč 4 379,34 Kč bez DPH
Duke ll bílá 1
Výprodej
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma –4 % –4 % –15 % –4 % až –15 %

DUKE II je výsledkem letitých zkušeností společnosti Caberg která byla první v Itálii vyrábějící přilby.

DUKE II je vybaven duální homologací, která vám umožňuje jezdit s otevřenou ochranou brady. Část chránící bradu je v otevřené poloze možné zamknout proti nechtěnému zavření během jízdy.

K zamčení bradového dílu slouží pojistka označená P/J umístněná na levé straně přilby. Pojistka v poloze „J“, blokuje chránič brady v plně otevřené poloze.

DUKE II je také vybaven exkluzivním systémem Double Visor Tech.

Není tedy nutné vozit sebou sluneční brýle - tuto funkci plní integrovaná sluneční clona. Sluneční clona je vyrobena ze speciálně upraveného plastu který je odolný proti poškrábání. Vnější průhledné plexi je vybaveno systémem Pinlock který zabraňuje mlžení vnitřku plexiskla během jízdy ve vlhkém prostředí.

Větrání je zajištěno dvěma snadno přístupnými otvory, jedním umístěným v chrániči brady a druhým na horní straně skořepiny. Vzduch je veden drážkami po vnitřní vložce, která zajišťuje dokonalé větrání.

Vyjímatelná podšívka je pratelná, je vyrobená z prodyšné a hypoalergenní tkaniny. Přilba je vybavená reflexními vložkami na zadní straně.

Hmotnost: 1550 gr +/- 50gr

Velikosti: XS až XL