CASTROL POWER1 4T 10W-40 polosyntetický

Castrol POWER1 je navržen speciálně pro motorkáře, kteří milují vzrušení z rychlé jízdy.

Dodání do 4 dnů
Kód: 1948
Značka: Castrol
380 Kč / ks
Kategorie: Motorové oleje
Hmotnost: 0.94 kg
Dárek zdarma k vybraným produktům
Dárek
Dárek k vybraným produktům.
Doprava zdarma od 2000Kč
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000Kč

Castrol POWER1 byl vyvinut se špičkovým, technologicky dokonalým složením, za nímž stojí více než sto let zkušeností v oboru motocyklových maziv. 

Castrol POWER1 4T 10W s technologií Power Release Technology optimalizuje tření čtyřdobých motorů, čímž motocyklovým nadšencům zajišťuje dokonalejší akceleraci při každém otočení plynové rukojeti. Nový motorový olej Castrol POWER1 4T 15W-20W s technologií Power Sustain Technology zvládá teplo i tření vznikající v motorkách a i při vysokých teplotách odolává oxidaci, čímž zajišťuje nepřetržitý výkon vašeho stroje. Také v případě dvoudobých motorů udržuje olej Castrol POWER1 2T  klíčové součásti motoru čisté, bez uhlíkových usazenin, a zajišťuje tak dlouhodobě vysoký výkon dvoutaktních motorů. 

Technický popis:
Castrol Power 1 4T 10W-40 je prvotřídní motorový olej speciálně vyvinutý pro nejnovější generaci čtyřdobých motorů motocyklů. Castrol Power 1 4T 10W-40 s formulací „Power Release Formula“ je speciálně navržen pro motorkáře, kteří milují vzrušení z jízdy. Formulace „Power Release Formula“ je navržena tak, aby poskytovala Vašemu motocyklu maximální a dlouhotrvající výkonnost až do těch nejvyšších otáček, čímž nabízí značnou výhodu oproti ostatním motorovým olejům pro motocykly.
Obsahuje „Trizone Technology“ zajišťující kombinaci vysokého výkonu a výjimečné ochrany motoru, spojky a převodovky.
Formulace „Power Release Formula“ snižuje ztráty v motoru způsobené vnitřním třením, zatímco udržuje optimální běh mokré spojky a umožňuje tak efektivní přenos síly na zadní kolo.

Použití:
Castrol Power 1 4T 10W-40 je navržen tak, aby poskytoval vynikající výkonnost a ochranu dnešním moderním motorům. Je vhodný pro použití ve všech čtyřtaktních motorech motocyklů, s karburátory nebo s přímým vstřikem paliva, kde výrobce předepisuje motorový olej specifikace API SJ nebo JASO MA nebo JASO MA-2.
Pro správnou aplikaci nahlédněte do uživatelské příručky Vašeho motocyklu.

Castrol Power 1 4T 10W-40 nabízí následující výhody:

  • vylepšená formulace pro čtyřdobé motocyklové motory, 
  • lepší akcelerace reagující na každý dotek plynu, 
  • lepší tekutost snižuje ztráty v motoru způsobené vnitřním třením, 
  • „Power Release Technology“ pro maximální a udržitelný výkon motoru, 
  • „Trizone Technology“ pro ochranu motoru, spojky a převodovky, test ukazuje, že Castrol Power 1 4T 10W-40 dosahuje zlepšení v akceleraci o 6,9 % oproti běžným olejům SAE 20W-50

 

Balení: 1litr (karton 12ks)

Specifikace API: SN

Norma: JASO-MA2

Technologie základového oleje: Polosyntetický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.