Akce na některé výrobky pořád probíhá! Slevy až 45% na vybrané výrobky - klikněte na záložku Akce & Slevy ať vám něco neuteče :-)

Motul MC Care ™ M1 Helmet & Visior Clean 250ml

Přípravek Motul MC Care ™ M1 k čištění helmy a hledí. Výborně odstraní mouchy a mastnotu kterou během jízdy nachytáte na helmu. Vhodný k čištění kompletního povrchu vnějšku helmy.

Můžeme doručit do:
25.5.2022
Možnosti doručení
Skladem (7 ks)
Kód: 1154
125 Kč / ks 103,31 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o helmu
Hmotnost: 0.3 kg
 • MOTUL® MC Care™ M1 helmet and visor cleaner je určen k čištění vnějšího povrchu přilby a hledí bez zanechání nechtěných fleků nebo skvrn.
 • Tento prostředek snadno odstraní hmyz a nečistoty. Účinek přípravku preventivně působí proti přilepení hmyzu a znečištění helmy.
 • Může být použit pro všechny typy přileb a všechny typy hledí.
 • Vhodný pro všechny druhy hledí/plexi.
 • Chemické složení: je neutrální, složením vhodný pro většinu materiálů, výborně odstraní mastnou a další nečistoty které během jízdy ulpívají na helmě.

 

Obsah balení: 250ml lahvička s rozprašovačem

UPOZORNĚNÍ: H226 Hořlavá kapalina a páry. Pokyny pro bezpečné zacházení: P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Skladování : P403 + P235 Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.

Doporučujeme přikoupit kvalitní dvou-stranou mikrofázovou utěrkou (krátký vlas k čištění a dlouhý vlas k doleštění helmy a hledí)

Detail pro objednání zde: Mikrofázová utěrka

Sada na cisteni svodu7

 

 

 

 

Postup aplikace:

 1. prostředek nastříkejte na povrch přilby a hledí/plexi na vnějšek - nechte působit 1 až 2 minuty
 2. následně rozleštěte měkkým čistým hadříkem do sucha ( v případě několikadenního - zaschlého znečištění hmyzem postup opakujte)

 

Tip pro praní utěrky:

 • mikrofázová utěrka by měla být čistá/nová (pokud opakovaně používaná tak důkladně vypraná) předejdete nechtěnému poškrábání povrchů helmy
 • utěrku perte běžným pracím přípravkem bez bělidel a bez aviváže při teplotě 30*C
 • utěrku perte s tmavým prádlem - při prvním praní se uvolní více barvy - nemá to vliv na kvalitu utěrky
 • sušte volně za přístupu vzduchu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení