Akce na některé výrobky pořád probíhá! Slevy až 45% na vybrané výrobky - klikněte na záložku Akce & Slevy ať vám něco neuteče :-)

CORONAVIRUS - DEZINFEKCE

V dnešní komplikované době je dobré mít co nejvíce informací o tom, jak se preventivně bránit Coronaviru COVID-19

Postupujte následovně:

AD: Mytí

  1. pokud je to možné, vždy si umyjte ruce teplou vodou a mýdlem - postup níže lze používat i pro mytí rukou mýdlem - pevné nebo tekuté (mýdlo ale nelikviduje viry, pouze je pomůže odstranit z rukou)
  2. následně používejte jednorázovou utěrku na osušení rukou - použitou utěrku vyhoďte do koše

AD: Dezinfekce

Dezinfekčním přípravek může být buď v tekuté a nebo gelovém formě. Důležité je i to, jestli použitý dezinfekční přípravek byl výrobcem potvrzen že je účinný na viry  na obalu by mělo být výrobcem uvedeno "virucidní" ! 

Postup dezinfekce rukou:

  1. na ruce naneste tolik dezinfekce (cca 2 až 3ml někdo má větší ruce, tedy nanese více)  aby byla pokožka rukou kompletně pokryta dezinfekcí a dejte důraz i na kůži kolem nehtů a konečky prstů
  2. po zvlčení pokožky proveďte všech 6 kroků z obrázku níže - tím dosáhnete času potřebného k likvidaci virů - min 60 vteřin !
  3. dezinfikovanou pokožku již nesušíme a necháme volně dosušit (rukami není nutné mávat, dezinfekce se odpaří samovolně)

Dezinfekce Rukou

V případě dalších informací navštivte web Ministerstva zdravotnictví:

https://koronavirus.mzcr.cz/ 

Aktuálně ke Koronaviru

Dezinfekce Rukou - mytí a dezinfekce

V dnešní komplikované době je dobré mít co nejvíce informací o tom, jak se preventivně bránit Corona...

1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení