Caberg

Webová stránka značky: Caberg

Neustálý pohled do budoucnosti spolu s podmanivým designem, avantgardní technologií a průlomovými inovacemi vedly ke koncipování a výrobě mnoha úspěšných modelů s inovativními funkcemi, které oceňují a dobře uznávají motorkáři po celém světě.

Caberg je první italskou společností, která uvedla na trh vyklápěcí přilbu (systémovou přilbu), a druhou celosvětově, hlavně s vírou ve velký potenciál růstu cestovního trhu. Během let se síla Caberg soustředila na chytré helmy tím, že kombinuje vzhled s funkčností. Péči o náš areál, který se nachází v moderní budově, je soustředěno vedení, výrobní oddělení a zkušební laboratoř, která zaručuje úspěšné testy shody vyžadované zákonem tak, aby výrobky nabízely motocyklistovi tu nejvyšší bezpečnost a špičkový komfort.
Výroba je neustále kontrolována náročným procesem testování kvality, který zaručuje, že 8 modelů řady bude oceněno vynikajícím skóre v bezpečnostním testu SHARP, který provedlo ministerstvo dopravy Spojeného království.
Obchodní síť zasahuje většinu evropských trhů a je přítomna v různých mimoevropských zemích jako je Turecko, Izrael, Kuvajt, Rusko, Hong Kong, Tchaj-wan, Indonésie, Malajsie, Nový Zéland, Mexiko a mnoho dalších jihoamerických států.

Cena

5908864
15908864
3 ZE ŠIKMA
Akce Novinka Dárek zdarma
–15 %
8 864 Kč / ks

NOVINKA roku 2022 karbonová helma od renomované Italské firmy Caberg - AKCE, sada k péči o helmu "CARE KIT" zdarma k helmě!

+ další
Kód: 1807/M
Caber Duke ll 48 Matt Blue YAMA2
Výprodej Dárek zdarma
6 200 Kč / ks

Lehká integrální helma se sluneční clonou a fólii "pin lock" proti mlžení. Helma je vyklápěcí - s dvojitou homologací. Jedna pro jízdu se zavřenou helmou, druhá s otevřenou. Doprodej

+ další
Kód: 518/XL
Duke ll bílá 3
Výprodej Dárek zdarma
5 990 Kč / ks

Lehká integrální helma se sluneční clonou a fólii "pin lock" proti mlžení. Helma je vyklápěcí - s dvojitou homologací. Jedna pro jízdu se zavřenou helmou, druhá s otevřenou. Doprodej

+ další
Kód: 575/L
Caberg Riviera V3 black matt2
Výprodej
2 700 Kč / ks

Kvalitní otevřená přilba se sluneční clonou integrovanou do přilby od renomovaného Italského výrobce Caberg

+ další
Kód: 563/M
Hledí Riviera V3 V2
590 Kč / ks

Náhradní plexi pro přilbu CABERG Riviera V2, V2+, V3. Nezamlžuje se. Myslete na svou bezpečnost, nikdy nejezděte s poškrábaným, případně prasklým hledím. Pokud jedete na delší výlet, vozte sebou i náhradní hledí.

Kód: 1882
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem